Świnka Peppa - Najlepsze zwierzątko domowe i inne historie

Świnka Peppa - Najlepsze zwierzątko domowe i inne historie

Peppa Pig

5,99 €

inkl. MwSt.

Inhalt:

W przedszkolu i w ogrodzie Peppy dużo się dzieje! Jeśli chcecie się dowiedzieć, co zbudowała w piaskownicy Peppa z przyjaciółmi, jakie zwierzątko domowe wygrało konkurs, kto najwyżej skacze i dlaczego przedszkolaki zorganizowały festyn, zajrzyjcie do tej książeczki.© Hasbro. All rights reserved.

Przeżyjcie niesamowite przygody razem ze Świnką Peppą, George’em, Mamą Świnką, Tatą Świnką, Zoe, Suzy, Rebeccą i innymi niepowtarzalnymi postaciami. Peppa zabierze was do cyrku, do ogrodu, na boisko i nad jezioro. Bądźcie gotowi wskoczyć do błotnistej kałuży wraz z uwielbianą przez wszystkich małą świnką! Chrum, chrum!

Wspaniały świat Świnki Peppy jest dziełem Neville’a Astleya i Marka Bakera. Od swojego debiutu w telewizji w 2004 roku Peppa zagościła w ponad 180 krajach, gdzie pojawia się w kolekcjach zabawek, na ubraniach, w książkach i ponad 330 odcinkach serialu animowanego.

Peppa to urocza czteroletnia świnka, mieszkająca z mamą, tatą i młodszym bratem, George’em. Peppa lubi opiekować się swoim braciszkiem i przeżywać wraz z nim różne przygody, podczas których często towarzyszy jej ulubiony pluszowy miś. Oprócz tego Peppa lubi bawić się ze swoją najlepszą przyjaciółką, Suzy, chodzić do babci i dziadka na domowe ciasto czekoladowe i pisać listy do Delfiny Osiołek, swojej znajomej z Francji. Ale przede wszystkim Peppa kocha skakać po błotnistych kałużach, śmiać się i głośno chrząkać.

Ab 3 Jahre

Altersempfehlung

Ab 3 Jahre

Passende Tonies

 • image placeholder
   
   
   
 • image placeholder
   
   
   

Lieferbar

Versandkostenfreie Lieferung ab 25 €

60 Tage Rückgaberecht

Retouren immer portofrei

Empfehlungen für Dich