[PL] Peppa Pig - Nowy dinozaur George’a i inne historie

[PL] Peppa Pig - Nowy dinozaur George’a i inne historie

Peppa Pig

Dieser Audio Content kann abgespielt werden auf

Kreativ-ToniesGleiche Serie

5,99 €

inkl. MwSt.

Inhalt:

Hörprobe

Co wyrosło w ogródku Świnki Peppy? Dlaczego Mały Aleksander nie może spać? Jaka jest ulubiona zabawka George’a, brata Peppy? I z czego można zrobić najpiękniejsze perfumy? A co było w paczce od Cioci Dotty? Tego wszystkiego dowiecie się z tej książeczki.© Hasbro. All rights reserved.

Przeżyjcie niesamowite przygody razem ze Świnką Peppą, George’em, Mamą Świnką, Tatą Świnką, Zoe, Suzy, Rebeccą i innymi niepowtarzalnymi postaciami. Peppa zabierze was do cyrku, do ogrodu, na boisko i nad jezioro. Bądźcie gotowi wskoczyć do błotnistej kałuży wraz z uwielbianą przez wszystkich małą świnką! Chrum, chrum!

Wspaniały świat Świnki Peppy jest dziełem Neville’a Astleya i Marka Bakera. Od swojego debiutu w telewizji w 2004 roku Peppa zagościła w ponad 180 krajach, gdzie pojawia się w kolekcjach zabawek, na ubraniach, w książkach i ponad 330 odcinkach serialu animowanego.

Peppa to urocza czteroletnia świnka, mieszkająca z mamą, tatą i młodszym bratem, George’em. Peppa lubi opiekować się swoim braciszkiem i przeżywać wraz z nim różne przygody, podczas których często towarzyszy jej ulubiony pluszowy miś. Oprócz tego Peppa lubi bawić się ze swoją najlepszą przyjaciółką, Suzy, chodzić do babci i dziadka na domowe ciasto czekoladowe i pisać listy do Delfiny Osiołek, swojej znajomej z Francji. Ale przede wszystkim Peppa kocha skakać po błotnistych kałużach, śmiać się i głośno chrząkać.

Ab 3 Jahre

Titelliste:

01 - Chapter 1
02 - Chapter 2
03 - Chapter 3
04 - Chapter 4
05 - Chapter 5
06 - Chapter 6
07 - Chapter 7
Laufzeit

ca. 28 Minuten

Altersempfehlung

Ab 3 Jahre

Dieser Audio Content kann abgespielt werden auf

Passende Tonies für diesen Audio Content

Lade diesen Audio Content auf alle Kreativ-Tonies

Lieferbar

Versandkostenfreie Lieferung ab 25 €

60 Tage Rückgaberecht

Retouren immer portofrei

Empfehlungen für Dich