[PL] Świnka Peppa - Niegrzeczny żółw i inne historie

[PL] Świnka Peppa - Niegrzeczny żółw i inne historie

Peppa Pig

This Audio Content can be played on

Creative-ToniesSame series

€5.99

incl. VAT

Content:

Audio Sample

Czy chcecie wybrać się z Peppą na przejażdżkę kolejką dziadka, zobaczyć, jak powstaje dom dla nowych sąsiadów Peppy i dowiedzieć się, jak wygląda dzień weterynarza? O tych i o innych przygodach Peppy, jej rodziny i przyjaciół przeczytacie w tej książeczce.© Hasbro. All rights reserved.

Przeżyjcie niesamowite przygody razem ze Świnką Peppą, George’em, Mamą Świnką, Tatą Świnką, Zoe, Suzy, Rebeccą i innymi niepowtarzalnymi postaciami. Peppa zabierze was do cyrku, do ogrodu, na boisko i nad jezioro. Bądźcie gotowi wskoczyć do błotnistej kałuży wraz z uwielbianą przez wszystkich małą świnką! Chrum, chrum!

Wspaniały świat Świnki Peppy jest dziełem Neville’a Astleya i Marka Bakera. Od swojego debiutu w telewizji w 2004 roku Peppa zagościła w ponad 180 krajach, gdzie pojawia się w kolekcjach zabawek, na ubraniach, w książkach i ponad 330 odcinkach serialu animowanego.

Peppa to urocza czteroletnia świnka, mieszkająca z mamą, tatą i młodszym bratem, George’em. Peppa lubi opiekować się swoim braciszkiem i przeżywać wraz z nim różne przygody, podczas których często towarzyszy jej ulubiony pluszowy miś. Oprócz tego Peppa lubi bawić się ze swoją najlepszą przyjaciółką, Suzy, chodzić do babci i dziadka na domowe ciasto czekoladowe i pisać listy do Delfiny Osiołek, swojej znajomej z Francji. Ale przede wszystkim Peppa kocha skakać po błotnistych kałużach, śmiać się i głośno chrząkać.

Age 3+

List of titles:

01 - Chapter 1
02 - Chapter 2
03 - Chapter 3
04 - Chapter 4
05 - Chapter 5
06 - Chapter 6
07 - Chapter 7
Running Time

approx. 30 minutes

Age Recommendation

Age 3+

This Audio Content can be played on

Matching Tonies for this Audio Content

Enjoy this Audio Content on all Creative-Tonies

Free shipping for orders from €50 on*

Shipping to 17 EU countries

Secure payments with Adyen

60 days happiness guarantee

Recommended for you